Install the Askmeghana App (CAO Admissions) For Free. Questions are Answered Faster On the App. Click Here to Download from Play Store


User blog-kulinarny

Member for: 1 year (since Aug 30, 2020)
Type: Registered user
Phone Number: 600600600
Who was the first President of Ghana: Kwame Nkrumah
Full name:
Website: https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/
About: Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga i przeczytaj czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest odpowiednia dla Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to blog kulinarny stworzony przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy pragną sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie recenzje na temat dań ,które zamówiliśmy w restauracjach w Małopolsce, w Polsce i za “granico”. Najtrudniejszym z etapów jedzenia poza domem jest wybranie restauracji, a zamawiając dania nie warto oszczędzać w środkach. Sprawdzamy nie tylko kuchnię polską, ważna dla nas jest każda popularna knajpa, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w lokalach i je recenzujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Niejednokrotnie jest tak, że recenzje opublikowane w Internecie są fakeowe i zakupione. Nasze teksty są w 110% autorskie, nie dostajemy pieniędzy za opublikowanie recenzji.

Pst… Masz może swoją jadłodajnię, której jeszcze nie ma na naszym blogu? Napisz do nas na maila lub skontaktuj się przez formularz na stronie. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy też opisy o częstych problemach polaków surfujących w Internecie. Znajdziesz tu między innymi wpisy o tematyce takiej jak jak układać sztućce po posiłku jak również nasze propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby znaleźć się na przez żołądek do serca? Napisz do nas!

Sprawdź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go przeczytać!

Activity by blog-kulinarny

Score: 100 points (ranked #3,841)
Questions: 0
Answers: 0
Voted on: 0 answers
Gave out: 0 up votes, 0 down votes
Received: 0 up votes, 0 down votes
...